Dostawa, zwroty i wymiany

Zwroty

Nasza polityka zwrotów obowiązuje przez 14 dni od momentu otrzymania zamówienia.

Zamówienie musi zostać wysłane na podany przez nas adres wysyłkowy paczkomatu Inpost w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Sklep nie pokrywa kosztów wysyłki produktu w celu uzyskania zwrotu. Po otrzymaniu produktu zwrócimy Państwu pełną kwotę produktu. Wstępne opłaty za dostawę dokonane w momencie zakupu nie podlegają zwrotowi. Aby otrzymać zwrot, należy listem wysłać oświadczenie o zwrot na adres naszej firmy, a my odpowiemy najszybciej jak to możliwe podając nr paczkomatu do zwrotu towaru.

Jeśli uznasz, że otrzymany rozmiar jest nieprawidłowy, będziemy wymagać weryfikacji fotograficznej rozmiaru do naszej dokumentacji za pomocą przyrządu pomiarowego.

Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.

Wysyłki Zagraniczne

Nasz sklep oferuje również wysyłki za granicę - bez żadnych dodatkowych opłat, wysyłka w naszym sklepie jest darmowa.

 

Wysyłka i Dostawa

Zrealizowanie zamówienia trwa z reguły od 3-5 dni roboczych po zaksięgowaniu wpłaty. Każdy element w naszym sklepie wykonujemy indywidualnie co czyni naszą biżuterię wyjątkową i unikalną. Nasze prace nie są produkowane masowo, co oznacza, że ​​proces twórczy rozpoczyna się w momencie złożenia zamówienia dlatego do czasu wysyłki należy dodać czas na produkcję zamówienia, które może potrwać ok. 2-3 tygodni. Sklep nie odpowiada za wszelkie opóźnienia z wysyłką związane z pandemią COVID-19. Maksymalny dopuszczalny czas wysyłki w rzadkich przypadkach to 45 dni roboczych, ze względu opóźnień u producenta za granicą oraz na przejściach granicznych. Ze względów logistycznych, w przypadku zamówienia kilku produktów, niektóre z nich, mogą być wysyłane w osobnych paczkach.

Wymiany

Nasza polityka wymiany rozmiaru obowiązuje przez 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Zamówienie musi zostać wysłane z powrotem do naszego biura w ciągu tych 14 dni. Zmiana rozmiaru pierścionka wiąże się z dodatkową opłatą w wysokości 10 PLN na pokrycie kosztów wysyłki nowego pierścienia.

Jeśli wymienisz pierścionek na inny z naszej kolekcji, pamiętaj, że w zależności od różnicy cen mogą obowiązywać dodatkowe opłaty, oprócz opłaty za wysyłkę nowego pierścionka.